Drzwi dla klientów o wysokich wymaganiach

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu i montażu wysokiej jakości rozwiązań zarówno dla domów, jak i biur. Oferuje pełną gamę drzwi zewnętrznych, metalowych do domu i biura, drzwi zewnętrznych jedno i dwuskrzydłowych, drzwi ognioodpornych do budynków użyteczności publicznej i szkół oraz drzwi wejściowych antywłamaniowych.

Drzwi marki WIKĘD cechują się elegancją i ponadczasową stylistyką. Ważne są także detale i zdobienia, które podkreślają elegancki charakter drzwi. Mogą to być np. ozdobne ramki, szkło piaskowane lub dekoracyjne przeszklenia, które dodają drzwiom uroku i elegancji. Charakteryzują się one prostotą, eleganckimi zdobieniami, a także starannym wykonaniem i solidnymi materiałami. Kolorystyka drzwi klasycznych jest również bardzo ważna. W klasycznym budownictwie zazwyczaj są to stonowane kolory, takie jak biel, beż, szarość czy brąz, natomiast współczesne trendy aranżacyjne kładą nacisk na kreatywność i oryginalność, a kontrastowe kolory drzwi mogą dodać pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Wikęd to producent drzwi zewnętrznych. Firma w ciągu ponad 20 lat działalności, wyróżniona została wieloma prestiżowymi nagrodami. W produkcji wykorzystuje się najnowsze technologie i stawia na jakość wykonania z dbałością o każdy detal. Nowoczesna linia produkcyjna, wysoka automatyzacja procesów oraz własne laboratorium testowe sprawiają, że drzwi zewnętrzne są atrakcyjną propozycją dla naszych klientów.

Wybierając drzwi z oferty firmy WINROL otrzymują Państwo trwały produkt najwyższej jakości w szerokiej gamie zróżnicowanych wzorów – od klasycznej stylistyki, po pionierskie rozwiązania wizualne.

Katalog drzwi WIKĘD do pobrania

Katalog drzwi Wikęd