Okna Clasictherm to wysokiej jakości produkty, które zapewniają standard na najwyższym poziomie. Bezołowiowe i ekologiczne profile , przyczynia się do ochrony środowiska.

Dodatkowo, eleganckie i symetryczne profile wraz z różnorodnymi opcjami kolorystycznymi oraz możliwością zamówienia pakietów szybowych z ciepłą ramką nadają oknom niepowtarzalny wygląd. Trwałe zamknięcie wzmocnionej ramy, klamka Secustik i zaczepy antywyważeniowe zapewniają bezpieczeństwo oraz długotrwałe użytkowanie, chroniąc przed włamaniem.

Sześciokomorowe profile ram i skrzydeł oraz zastosowanie pakietów trzyszybowych z ciepłą ramką gwarantują doskonałą izolacyjność termiczną, co sprawia, że okna są energooszczędne i ciepłe. Dostępność szerokiej gamy kolorów oklein oraz możliwość lakierowania w dowolnym kolorze z palety RAL umożliwiają dopasowanie okien Clasictherm do każdego projektu.

Dzięki sześciokomorowemu systemowi profili oraz zastosowaniu pakietów trzyszybowych, okna są również ciche, zapewniając spokój w domowym zaciszu.

Okna Clasictherm kolory podstawowe


Dostępne warianty skrzydła
z szerokością pakietu szyb 24 i 40 mm.


Prezentowane kolory mają charakter poglądowy i mogą różnić się od rzeczywistych pod względem koloru i struktury. Wybrany kolor dotyczy koloru zewnętrznego profili (nie dotyczy rdzenia okna i innych detali). Przed zakupem prosimy skonsultować z nami rodzaj i strukturę wybranego koloru. Zapraszamy również do salonu sprzedaży w celu obejrzenia wzorników kolorów oraz okien demonstracyjnych.