Okna Perfectherm to nowoczesne okna wykonane w najwyższym standardzie. Nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter, gdyż zadbano w nich o każdy detal. Optymalnie dobrana ilość komór, zastosowanie dodatkowej uszczelki środkowej w ramie i w skrzydle oraz pakiet trzyszybowy sprawiają, że okna Perfectherm spełniają wymagania stolarki pasywnej.

Sześciokomorowe profile o głębokości zabudowy 80 mm oraz pakiety trzyszybowe 48 mm z ciepłą ramką zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną okna na poziomie 0,78 W/m2K.

Dwa kształty skrzydła – półzlicowane oraz niezlicowane, doskonale wpisują się w nowoczesne budownictwo. Cztery kolory rdzenia profili (białe, brązowe, antracytowe oraz karmelowe) tworzą harmonijne połączenie z bogatą gamą oklein, a po otwarciu okna idealnie komponują się z zastosowaną okleiną.

Okna Perfectherm kolory standardowe

Prezentowane kolory oklein mają charakter poglądowy i mogą różnić się od rzeczywistych pod względem koloru i struktury. Wybrany kolor dotyczy koloru zewnętrznego profili (nie dotyczy rdzenia okna i innych detali). Przed zakupem prosimy skonsultować z nami rodzaj i strukturę wybranego koloru. Zapraszamy również do salonu sprzedaży w celu obejrzenia wzorników kolorów oraz okien demonstracyjnych.