Systemy podtynkowe są przeznaczone głównie do stosowania w nowo wznoszonych budynkach, ale można je również zamontować w istniejących obiektach po odpowiednich modyfikacjach w nadprożu. Planowanie zastosowania tych rozwiązań i ich instalacji już na etapie projektowania budynku pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie ich funkcjonalności.

Rolety podtynkowe zapewniają doskonałą izolację termiczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, co nie narusza bilansu energetycznego budynku. Ponadto, doskonale pasują do elewacji, stanowiąc jej integralną część.

Bogata paleta standardowych kolorów umożliwia zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne są wykonane metodą lakierowania proszkowego, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktu.

Jeśli spełnione są wymagania montażu zgodne z certyfikatem, rolety mogą być skutecznie stosowane w budynkach o niskim zapotrzebowaniu na energię. Systemy SP i SP-E to systemy podtynkowe, w których skrzynka jest zabudowana, a jej przednia część stanowi podkład pod materiał wykończeniowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu elementy rolety nie ingerują w konstrukcję okna i nadproża, zachowując szczelność budynku.

Systemy SP i SP-E zostały opracowane, aby zapewnić ochronę przed utratą ciepła, jednocześnie stanowiąc estetyczne wykończenie elewacji.

System rolet podtynkowych SP i SP-E

Dostępne kolory