System MB-86, okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

Wysoka wytrzymałość profili to jedna z zalet tego systemu. Dzięki temu możliwe jest tworzenie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze. Ta cecha jest szczególnie istotna w przypadku dużych okien, które wymagają dodatkowej wytrzymałości, aby utrzymać stabilność i zapewnić bezpieczeństwo użytkowników.

MB-86 oferuje również różne warianty konstrukcyjne, które umożliwiają dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb. Wersja z ukrytym skrzydłem MB-86US to rozwiązanie estetyczne, w którym skrzydło okienne jest niewidoczne z zewnątrz, co daje bardziej jednolity wygląd fasady budynku.

System MB-86N oferuje także opcję okien otwieranych na zewnątrz z przegrodą termiczną. Służy do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien stałych, otwieranych na zewnątrz, wiatrołapów, witryn, które cechuje dobra izolacja termiczna, akustyczna oraz szczelność na wodę i powietrze.

Wszystkie te cechy, w tym wysoka wytrzymałość, różnorodność konstrukcyjna i różne warianty wykonania, sprawiają, że system okienno-drzwiowy MB-86N jest wszechstronnym rozwiązaniem, które może sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników.